Individualios konsultacijos

Lėtinės ligos neatsiranda “iš niekur”. Jos yra glaudžiai susijusios su mūsų mityba, gyvenimo būdu, genais, mus supančia aplinka. Supratimas, kaip mūsų organizmas ir atskiros kūno dalys funkcionuoja, kaip jos susijusios viena su kita bei kokie veiksniai sutrikdo organizmo pusiausvyrą, yra kur kas svarbiau nei ligos pavadinimo įvardijimas. Tas ir yra daroma individualios konsultacijos metu: išsiaiškinama, kas yra sutrikę, išsibalansavę, ir ieškomi būdai, kaip tą atstatyti.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

Pirminė individuali konsultacija

Iki konsultacijos

Išsiaiškinsime

  • 7-10 dienų iki konsultacijos nuotoliniu būdu yra užpildomas labai išsamus klausimynas apie Jūsų sveikatos istoriją (pradedant gimimu ir baigiant dabartine būsena), kur Jūs išsamiai atsakote į klausimus, susijusius su širdies ir kraujagyslių, virškinimo, endokrinine, imunine, reprodukcine ir kt. sistemomis. Jūsų atsakymai leidžia įtarti, kas gali būti Jūsų organizme išsibalansavę.
  • Dažniausiai prieš konsultaciją yra rekomenduojama atlikti specifinius kraujo tyrimus, kurie patvirtintų arba paneigtų įtarimus, kilusius išanalizavus Jūsų atsakymus į klausimyną.

Išanalizuosime

  • Detaliai išanalizuojamas Jūsų 3 ar 7 dienų mitybos dienoraštis.
  • Išanalizuojami vartojami vaistai ir/ar papildai, t.y. žiūrima, ar nėra jokių kontraindikacijų tarp jų, ar vartojami vaistai nepadidina tam tikrų maistinių medžiagų poreikio, ar vartojami papildai yra tinkamų formų, dozių, gerai įsisavinami ir apskritai ar jie yra reikalingi Jūsų atveju.
  • Išanalizuojami pridėti kraujo tyrimai.

konsultacijos metu

Pateiksime rekomendacijas

  • Išsamiai paaiškinama, kas vyksta Jūsų organizme, pavyzdžiui, galbūt, Jūsų kraujo tyrimai ir simptomatika rodys stiprius uždegiminius procesus arba sutrikusią kraujotaką, tirštą kraują. Kiekvienu atveju klientui yra detaliai paaiškinama, kur yra jo silpnosios vietos, kas yra išsibalansavę, o tada suteikiamos rekomendacijos, padedančios atstatyti balansą.
  • Po konsultacijos yra atsiunčiamos mitybos ir gyvenimo būdo rekomendacijos bei suteikiama prieiga prie receptų bazės.

Konsultacijos trukmė

60-90 min.

Pirminės individualios konsultacijos kaina

295€

Registracija

į individualią konsultaciją

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

Pakartotinė konsultacija

Įvertinsime pokyčius

  • Rekomenduojama po 4-6 savaičių ar poros mėnesių (kiekvienu atveju nusprendžiame individualiai) atvykti į pakartotinę konsultaciją, kurioje yra įvertinami sveikatos būklės pokyčiai, aptariami sunkumai, su kuriais susidūrėte, pakoreguojamas mitybos, vartojamų papildų planas, nustatomi nauji tikslai.

Išanalizuosime

  • Prieš konsultaciją visada atliekami pakartotiniai kraujo tyrimai, leidžiantys matyti, kas pasikeitė, ar organizmas gerai reaguoja į mitybos, gyvenimo būdo pokyčius.

  • Atsižvelgiant į visą gautą informaciją, suteikiamos rekomendacijų korekcijos.

Pakartotinės konsultacijos trukmė

45-60 min.

Pakartotinės konsultacijos kaina

145€

PRAŠOME UŽPILDYTI REGISTRACIJOS FORMĄ

Registracija skirta tik onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms